KİMLER YAPABİLİR ?

NASA tarafından onaylanan tek egzersiz olan Kangoo Jumps, uzaydan dönen astronotların kaybettikleri vücut direncini tekrar kazanmalarını için uygulanıyor.

Uluslararası sertifikalı eğitmenler eşliğinde 7-65 yaş arası hipertansiyon ve gebeler haricinde herkes bu sporu yapabilir.
Kangoo jumpsı diğer sporlardan ayıran en belirgin özelliği son derece eğlenceli ve etkili olmasıdır. Spora olan bakış açınızı değişip, kangoo jumps hayatınızın bir parçası haline gelicek.

Yer çekimine karşı zıpladığımız için cildiniz gençleşecek, yoğun ter atımıyla vücuttaki asit ve toksinlerden kurtularak güzelleşeceksiniz. Hormon bozukluğu, kan dolaşımı zayıflığı, hareketsizlik gibi nedenlerden oluşan kadınların başlıca düşmanı olan selülitlerden de hızla kurtulabileceksiniz. Kangoo Jumps aynı zamanda rehabilitasyon özelliği taşıyan ayakkabılarıyla da ruhunuzu olumlu yönde etkiler. Dizlerinizi güçlendirir. Eklemlerinizi ve omurganızı korur.

Kangoo Jumps ayakkabıları hareket kapasitemizi artırdığı için, daha kısa sürede fazla kalori yakmamıza neden oluyor. Yani 20 dakikalık bir egzersiz 50 dakikalık bir egzersize tekabül ediyor. Bu da sonuçları hızlandırıyor
formda-kalinegzersiz-2